GYNED s.r.o. logo
poskytovatel zdravotních služeb v oborech
dětská gynekologie
gynekologie a porodnictví

Omezení provozu v září 2020

V pátek 11. 9. bude ordinace uzavřena z důvodu účasti na kongresu v Olomouci. V týdnu 14.–18. 9. bude přítomna pouze sestra, a to v pondělí, středu a čtvrtek 7–12 hodin.

Opatření v době koronavirové pandemie

Milé pacientky,

se sestřičkou jsme zatím zdravé, máme dostatek ochranných pomůcek i desinfekce, ordinujeme tedy bez omezení. Dbejte, prosím, zvýšených hygienických opatření – noste zakrytý nos a ústa, myjte si často ruce, pokud jste aktuálně nachlazené, zůstávejte doma a onemocnění vylečte – klid na lůžku, tekutiny, léky proti teplotě.

Pokud jste k nám objednané a jste nemocné nebo máte nařízenou karanténu, kontaktujte nás telefonicky, SMS nebo e-mailem, Vaše problémy se pokusíme vyřešit za těchto mimořádných okolností i na dálku.

Zachovejte klid, přejeme pevné nervy a hlavně zdraví!

MUDr. Eva Dědicová
porodní asitentka Terezie Zelenková

Přijímáme platby kartou

Od pondělí 1. 4. 2019 je v provozu platební terminál. Platby je tedy možné vedle hotovosti hradit platebními kartami.

Digitální kampaň prevence rakoviny děložního čípku

Digitální osvětová kampaň prevence rakoviny děložního čípku Nenech to náhodě! vyzývá české ženy, aby pravidelně chodily na gynekologické prohlídky a žádaly o HPV DNA test. Podívejte se na video s pěti pacientkami, které vypráví své zkušenosti a příběhy s rakovinou děložního čípku.

Přijímame nové pacientky

20. ledna 2016 jsme zahájili provoz nové gynekologické ambulance v poliklinice Kytlická. Přijímáme nové pacientky. Můžete se objednat na tel. 727 988 858 mezi 7:00 a 8:00 nebo přes stránku Návštěva lékaře.